Kadıköy/İstanbul - Karşıyaka/izmir
0216 337 0333 - 0232 368 9170

Boncuk Kaynak

En Uygun Kaynak Saçlar

Boncuk Kaynak Uygulaması

Boncuk kaynakta silikonsuz ve silikonlu olarak iki çeşit boncuk kullanılır. Bu boncukların da normal boyutta ve mikro olarak iki çeşidi vardır. Silikonsuz olan boncuklardan daha önce yaptırdıysanız saçınızı kırdığını ve çektiğini hissedersiniz. Bu nedenle günümüzde pek kullanılmaz.

Kullandığımız boncuklar mikro ve silikonludur. Bu neden bu tarz sorunlar yaşanmaz. Silikonlar saçınızı kırmaz ve yumuşak ve dayanıklı bir tutuş sağlar. Küçüklükleri sayesinde yatarken batma sıkıntısı da yok edilmiş olur. Boncuk kaynağın en önemli aşaması kaynağı yapan kuaförün bu konudaki ustalığıdır. Çünkü doğru şekilde yapılmazsa kaynaklı saçların hareket etmesi kendi saçınızın çekilmesi şeklinde size rahatsızlık verebilir. Bu nedenle boncuklar doğru yerlere takılmalı, kaldırıldığında kendi saçınızı çekmemelidir.

Diğer kaynaklarda keratinin eritilmesi için uygulama sırasında 90 derece sıcaklıkla uygulama yapılır. Referans olarak söylersek sa düzleştirici kullandıysanız 200 dereceye kadar ısıtabildiğinizi fark etmişsinizdir. Bu nedenle 90 derecenin saçınıza bir zararı yoktur. Fakat yine de herhangi bir ısıl işlem kullanılmasını istemiyorum derseniz boncuk idealdir.

Boncuk Kaynak Fiyatları

Boncuk kaynak uygulama süresinin kısa olmasından dolayı diğer kaynaklara göre daha uygun fiyatlara sahiptir.

  • Ham renkte (koyu kestane) ucu boncuk için hazırlanmış 50cm uzunlukta saçlar adet başına 4TL
  • Ham renkte (koyu kestane) ucu boncuk için hazırlanmış 60cm uzunlukta saçlar adet başına 5TL
  • Rengi açılmış, ucu boncuk için hazırlanmış 50cm uzunlukta saçlar adet başına 5TL
  • Rengi açılmış, ucu boncuk için hazırlanmış 60cm uzunlukta saçlar adet başına 6TL
  • Bu saçlarla yaptıracağınız uygulamada adet başı fiyat ek olarak 4TL dir.